Menu​

Tilmelding og betaling foregår her på hjemmesiden.

For at tilmelde dig skal du først klikke på det hold, som du eller dit barn ønsker at blive tilmeldt.


Derefter åbnes der et nyt vindue, hvor du vil se en tilmeldingsformular som du selvfølgelig skal udfylde for at tilmelde dig. Er holdet allerede er fyldt vil der være en besked om at der desværre ikke er flere pladser på holdet.

Der betales via dankort, og først når betalingen er bekræftet, er man tilmeldt.

OBS! Vi har desværre oplevet problemer med at tilmelding ikke virker på iPad. Det gælder muligvis også andre typer af tablets.

Tilmelding

Gl. Lindholm

​Mandag

15.45

Begynder

15.45

Let øvet

16.15

Begynder​

16.15

Let øvet

16.45

Plask og leg

16.45

Let øvet

​17.30

Talent

​​

18.45

Øvet

19.30

Crawl 1

19.30

Svøm100

20.15-21.15

Masters

Tirsdag

16.00

Plask og leg

16.30

Begynder

16.30

Let øvet

17.00

Plask og leg

17.00

Let øvet


17.30

Begynder

17.30

Let øvet

​18.00

Begynder

18.00

Let øvet

18.30

Øvet

19.15

Snorkeldykning (10-16 år)

20.00-21.00

Dykning​

Onsdag

6.00-7.30

K1

17.30

K3

19.00

Motion

19.45

Open Water træning

20.30

Crawl 1

20.30

Voksen begynder

21.15

Svøm100

21.15

Crawl 2

Torsdag

15.30

Plask og leg

​16.00

Begynder

16.30

Plask og leg

​16.30

Let øvet

16.30

Plask og leg

17.00

Let øvet

17.30

Talent

18.45

Øvet

19.30

Crawl 2

20:15

Crawl 1

Fredag

14.45

Svøm100

​15.30

Begynder

15.30

Let øvet

16.00

Øvet

16.45

Plask og leg

16.45

Let øvet

17.15

Begynder

17.15

Let øvet

17.45

Begynder

17.45

Let øvet

18.30-20.00

K1 + K2

Lørdag

8.30

Plask og leg

​9.00

Familie: Barn / Voksen

9.45

Plask og leg

10.15

Begynder

10.15

Let øvet

10.45

Plask og leg

10.45

Let øvet

11.15

Begynder

11.15

Let øvet

12.00-13.00

Aspirantholdet

13.00-14.30

K3 + Talent

​14.30-16.30

K1 + K2

Søndag

11.00

Begynder for ældre børn

​11.30

Plask og leg

12.00

Begynder

12.30

Plask og leg

13.00

Begynder

Vadum

Tirsdag

16.45

Let øvet​

17.15

Plask og leg

​17.45

Begynder

​18.15

Familie: Barn / Voksen

19.00-19.45

Øvet

TORSDAG

17.00

Plask og leg

​17.30

Begynder

17.30

Let øvet

18.00

Begynder

18.30

Watercross

​19.15

Vandskræk​

19.15-20.00

Voksen begynder

FREDAG

16.00

Mini plaske: Barn / Voksen

​​

​16.30

Begynder

16.30

Let øvet

17.00

Plask og leg

17.00

Let øvet

​17.30

Begynder

17.30

Let øvet

18.00

Begynder

18.00-18.45

Øvet

Sponsorer​

KONTAKT EN AF VORES 3 AFDELINGER​

Har du spørgsmål der vedrører børne- og voksenhold kan du kontakte os direkte.

Har du spørgsmål der vedrører konkurrenceafdelingen kan du kontakte os direkte.

Har du spørgsmål der vedrører dykkerafdelingen kan du kontakte os direkte.