Pointoversigt – Klubmesterskaberne dag 1

Skrevet lørdag d. 19. november 2011

Se de samlede pointstillinger efter den første dags konkurrencer. Det er ikke alle som har svømmet lige mange løb, hvorfor man i oversigten kan se hvor mange løb ens konkurrenter er registreret med.

Der er nogle meget tætte dueller i nogle af grupperne, så det kan se ud til at vi kommer helt ud på sidste løb før vi finder vores klubmestre.

vi ses i morgen​

Senior/junior – drenge

Drenge (94 – ældre)

​Dan Pedersen

​78​

0​

0 løb​

Drenge (94 – ældre)

Anders Møllerskov

​83​

1943

5 løb

Drenge (94 – ældre)

Patrick Butler

90

444

1 løb

Drenge (94 – ældre)

Søren Mikkelsen

91

381

1 løb

Drenge (94 – ældre)

Nikolaj Kühn

93

2243

6 løb​

Senior/junior – piger

Piger (96 – ældre)​

Clara Vad

95

samlet point

338

1 løb​

Piger (96 – ældre)

Nina Paulsen

96

samlet point

2426

8 løb​

Piger (96 – ældre)​

Anastasia Mortensen

96

samlet point

514

2 løb​

Piger (96 – ældre)

Julie Ottesen

96

samlet point

0

0 løb​

Piger (96 – ældre)

Nanna Andersen

96

samlet point

2033

7 løb​

Gruppe 1 – drenge

Drenge (95 – 96)

Martin Kollerup

95

samlet point

1424

5 løb

Drenge (95 – 96)

Martin Hedegaard

95

samlet point

1258

4 løb

Drenge (95 – 96)

Jeppe Skaftved

96

samlet point

982

6 løb

Gruppe 1 – piger

Piger (97 – 98)

Hannah Ibsen

97

samlet point

2009

7 løb​

Piger (97 – 98)

Sofie Riddersholm

97

samlet point

1456

5 løb​

Piger (97 – 98)

Sarah Nørhave

97

samlet point

922

5 løb​

Piger (97 – 98)

Laura Christensen

97

samlet point

1142

6 løb​

Piger (97 – 98)

Anna Hansen

98

samlet point

514

4 løb​

Piger (97 – 98)

Astrid Bech

98

samlet point

837

4 løb​

Piger (97 – 98)

Karoline Larsen

98

samlet point

557

3 løb​

Piger (97 – 98)

Melanie Xenia

98

samlet point

595

3 løb​

Gruppe 2 – drenge

Piger (97 – 98)

Emil Hjermitslev

97

samlet point

1516

6 løb​

Piger (97 – 98)

Mikkel Engsvang

97

samlet point

719

4 løb​

Piger (97 – 98)

Emil Poulsen

97

samlet point

1149

5 løb​

Piger (97 – 98)

Jakob Nørhave

97

samlet point

0

0 løb​

Piger (97 – 98)

Michael Hedegaard

98

samlet point

249

2 løb​

Piger (97 – 98)

Ludvg Lind

98

samlet point

1619

7 løb​

Piger (97 – 98)

Vitus Miller

98

samlet point

1501

7 løb​

Gruppe 2 – piger

Piger (99 – 00)

Sigrid Jensen

99

samlet point

1298

7 løb​

Piger (99 – 00)

Wraphorn Champeng

99

samlet point

525

4 løb​

Piger (99 – 00)

Camilla Aagaard

2000

samlet point

293

3 løb​

Piger (99 – 00)

Sofie V Thomsen

2000

samlet point

0

0 løb​

Piger (99 – 00)

Line Schou Pedersen

2000

samlet point

0

0 løb​

Piger (99 – 00)

Josefine F. Andersen

2000

samlet point

491

3 løb​

Piger (99 – 00)

Martha G Overbye

2000

samlet point

0

0 løb​

Gruppe 3 – drenge

Drenge (99 – yngre)

Karl Meisner-Jensen

99

samlet point

1221

8 løb​

Drenge (99 – yngre)

Thomas Iversen

99

samlet point

475

4 løb​

Drenge (99 – yngre)

Toke W. P. Nielsen

99

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Eli Vigneswaran

99

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Lars Christian Primdahl

2000

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

William Bindselv

2000

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Mads Ringgaard

2000

samlet point

360

3 løb​

Drenge (99 – yngre)

Casper Torp

2000

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Jakob Enevoldsen

2000

samlet point

197

3 løb​

Drenge (99 – yngre)

Hugo J Sørensen

2001

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Lasse Helmuth Pedersen

2000

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Leon Vigneswaran

2001

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Mikkel Lindrup Bech

2002

samlet point

33

1 løb​

Drenge (99 – yngre)

Lukas Birkkær

2002

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Gustav Bindslev

2003

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Jagan Mouneshan

2004

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Andreas Torp

2004

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Lucas Simmelsgaard

2004

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Jakob Karstens

2004

samlet point

0

0 løb​

Drenge (99 – yngre)

Gustav D Rindom

2006

samlet point

0

0 løb​

Gruppe 3 – piger

Piger (01 – yngre)

Sigrid Jensen

2001

samlet point

0

0 løb​

Piger (01 – yngre)

Wraphorn Champeng

2001

samlet point

0

0 løb​

Piger (01 – yngre)

Camilla Aagaard

2002

samlet point

0

0 løb​

Piger (01 – yngre)

Sofie V Thomsen

2004

samlet point

0

0 løb​

Piger (01 – yngre)

Line Schou Pedersen

2005

samlet point

0

0 løb​

Piger (01 – yngre)

Josefine F. Andersen

2005

samlet point

0

0 løb​

Piger (01 – yngre)

Martha G Overbye

2006

samlet point

0

0 løb​

Sponsorer​

KONTAKT EN AF VORES 3 AFDELINGER​

Har du spørgsmål der vedrører børne- og voksenhold kan du kontakte os direkte.

Har du spørgsmål der vedrører konkurrenceafdelingen kan du kontakte os direkte.

Har du spørgsmål der vedrører dykkerafdelingen kan du kontakte os direkte.